Serwis

Specjalizujemy się w naprawach gwarancyjnych i pogwarancyjnych większości nowoczesnych urządzeń drukujących obecnych na polskim rynku.

Nasza oferta obejmuje:

W ramach serwisu dostarczamy urządzenia wielofunkcyjne Konica Minolta .Prowadzimy profesjonalny serwis. Nasi wysokowykwalifikowani inżynierówie posiadają długoletnie doświadczenie potwierdzone certyfikatami technicznymi Konica Minolta dające gwarancje najwyższej jakości serwisu

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalowanych urządzeń. Na zgłoszenie serwisowe reagujemy w ciągu od 3 (w przypadku awarii) do 24 (w przypadku pozostałych zgłoszeń) godzin.

Oferujemy umowy serwisowo-materiałowe (SM), które przerzucają na nas odpowiedzialność za prawidłowe i bezawaryjne funkcjonowanie urządzeń.
W zamian za comiesięczne opłaty wyliczone za wykonywane kopie, dokonujemy bezpłatnych przeglądów i napraw urządzeń, bezpłatnie dostarczamy materiały eksploatacyjne, części zamienne .
Nadzorujemy terminy wymian pakietów eksploatacyjnych oraz przeglądów. Dzięki temu nie musisz już pilnować i martwić o niezawodne działanie swoich urządzeń.

Telefon Centrala Serwisu 22-620-48-58

Zobacz produkty

* podana kwota jest ceną netto

Call Now Button